Celebryci.pl dostarczają również rozrywki na żywo!
Zapraszamy do odbycia porywającej podróży po Hiszpanii!
Waszym przewodnikiem będą sam Conrado Moreno i towarzyszący mu Artyści flamenco! Więcej informacji pod e-mailem conrado@celebryci.pl i numerem telefonu 0 791 328 791.
W tej ofercie, Conrado Moreno, prezentuje Państwu różne warianty i możliwości zrealizowania wydarzenia artystycznego. Przedstawia w niej swoją osobę, jako konferansjera. Może dla Państwa poprowadzić całe wydarzenie jak i tylko część tego spotkania:

· w charakterze przewodnika muzycznego, razem z zespołem „Formation”, w którego skład wchodzą laureaci programów muzycznych takich jak „Droga do gwiazd” i „Szansa na sukces”. Artyści wykonują repertuar hiszpańskojęzyczny, a Conrado dzieli się z Państwem anegdotami z życia w Hiszpanii i porównaniami z życiem dziś w Polsce. Jest to program bardzo energiczny z doskonałą muzyką, prowadzony wesołą nutą.

· razem z najwybitniejszymi muzykami hiszpańskimi i polskimi, prezentując najwyższej klasy koncert flamenco w wykonaniu zespołu „Los payos”.

Cały Program i pełna oferta do pobrania tutaj.

Niebawem dostępny będzie nowy program artystyczny kierowany przez Conrado!
oraz
celebryci.pl
przedstawiają
Espana en la escena
Utwór z programu artystycznego
Więcej informacji u menedżera Conrado Moreno pod e-mailem conrado@celebryci.pl i numerem telefonu 0 791 328 791. Zapytania możecie też Państo wysyłać przez poniższy formularz.
powrót
Firma
Temat
Email:
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko